ul. Boczna 2, 83-332 Dzierżążno

Misja Farmjug

Wspieranie zdrowia naszych Pacjentów poprzez zapewnienie fachowej i życzliwej opieki farmaceutycznej, ciągłej dostępności do leków oraz rzetelnej i wiarygodnej informacji medycznej.

Poznaj nasLokalizacje

Kim jesteśmy?

Czuliśmy potrzebę stworzenia miejsca, w którym Pacjent doświadczy życzliwości i profesjonalnego doradztwa kompetentnych farmaceutów, chcieliśmy miejsca, gdzie pracują ludzie, którym można zaufać. W dobie obecności na rynku wielkich sieci, my chcemy tworzyć sieć rodzinną, opartą na relacjach – budujemy je z radością od 1989 r.

Cieszymy się zaufaniem klientów, którzy zwracają się do nas w różnych kwestiach, a my staramy się być pomocni – taka jest nasza misja. Nasze apteki to nie tylko praca – pomoc innym to nasza pasja – to ludzie napędzają nas do rozwoju i troski o wysoką jakość każdego dnia. Otwieraliśmy kolejne apteki, ponieważ słuchamy uważnie naszych Pacjentów i chcieliśmy być dostępni w szerszym zakresie na obszarze Kaszub.

Czytaj więcej
Kim jesteśmy?

Nasze wartości

Zdrowie

W Farmjug dbamy o zdrowie naszych klientów, oferując szeroki wybór produktów farmaceutycznych oraz profesjonalną poradę specjalistów.

Zaangażowanie

Farmjug to apteka, w której możesz być pewnym, że zawsze otrzymasz profesjonalną opiekę, gdyż pracownicy zaangażowani są w zapewnienie Państwu najlepszej opieki medycznej

Odpowiedzialność

Farmjug to apteka, której priorytetem jest zapewnienie odpowiedzialnego i profesjonalnego wsparcia naszym klientom.

Relacje

Farmjug oferuje profesjonalne i przyjazne usługi, które zapewniają naszym klientom wygodne i satysfakcjonujące doświadczenia z zakupami.

Jakość

Farmjug zapewnia swoim klientom najwyższej jakości usługi farmaceutyczne, oferując szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych.

Szacunek

Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na szacunek - dlatego darzymy nim każdego klienta, pracownika i współpracownika. Ludzie są dla nas ważni.

Rozwój

Farmjug oferuje swoim pracownikom szeroki zakres szkoleń i możliwości rozwoju, aby mieli szansę na rozwój w ramach branży farmaceutycznej.